Energia elektryczna dla przedsiębiorstw i sektora komunalnego


Większość przedsiębiorstw w czasie kryzysu coraz intensywniej poszukuje możliwości obniżenia kosztów. Jedną z możliwości jest obniżenie cen energii elektrycznej. Szczególnie, iż często nakłady na prąd są najpoważniejszą pozycją wśród kosztów funkcjonowania firmy. Rozwiązaniem jest tańsza energia elektryczna od nowego sprzedawcy. Chętnie Wam pomożemy i stworzymy dla Was taki schemat odbioru energii elektrycznej, że nie będziecie musieli niepotrzebnie płacić za coś z czego nie korzystacie.


 

Co oferujemy?

 •  
 • Sprzedaż tańszej energii elektrycznej
 • Korzystne warunki na dostawę obu surowców w tym samym czasie
 • Profesjonalne doradztwo w zakresie energii ( optymalizacja i dostosowanie parametrów technicznych punktu poboru energii elektrycznej )

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych klientów wymaga indywidualnego podejścia i specjalnie dobranej oferty. W związku z tym, stawkę dla każdego klienta wyliczamy oddzielnie według zużycia, stawek dystrybucyjnych i innych wymagań. Dzięki temu łączne oszczędności mogą wynieść od 8 aż do 20%


Odbiorcy biznesowi

Przejście do Energie2 od dotychczasowego sprzedawcy energii elektrycznej jest bardzo proste. Wszelkie formalności związane ze zmianą załatwiamy całkowicie za darmo.

Jest to zmiana administracyjna, więc nie musisz się martwić przerwami w dostawie, odłączeniem energii elektrycznej lub wymianą licznika .


Sektor komunalny

Obecnie większość samorządów boryka się z brakami środków finansowych i coraz intensywniej poszukuje możliwości obniżenia kosztów. Jedną z możliwości jest obniżenie cen energii. Rozwiązaniem jest podpisanie umowy z Energie2 i skorzystanie z lepszej oferty.

 • Pomożemy Ci dobrać odpowiednią ofertę dla danego profilu zużycia energii elektrycznej, dzięki czemu nie będzie trzeba niepotrzebnie płacić za coś, czego nie zużywacie.
 • Wiemy, jak doradzić w optymalizacji kosztów i tym samym obniżyć stawki za energię elektryczną.
 • Zgodnie z prognozami z powodu wzrostu i ożywienia gospodarczego rynku, cena energii elektrycznej zaczyna rosnąć. Z tego powodu zalecamy jak najszybsze rozpoczęcie z Energie2 negocjacji dotyczących energii elektrycznej i dzięki temu uniknięcia ewentualnego wzrost cen energii elektrycznej. 
 • Jeśli zdecydujesz się na Energie2, zagwarantujemy Ci niższą cenę i lepszą obsługę.
 

Proces zmiany sprzedawcy nie wpływa na ciągłość dostaw energii elektrycznej.
Wszystkie formalności załatwiamy my.


Jak zmienić sprzedawcę?


 

 • 1. Kalkulacja cenowa

 • Napisz do nas lub wypełnij formularz poniżej.
  Przedstawimy Ci ofertę skalkulowaną dla Ciebie na podstawie Twojego zużycia i grupy taryfowej.
  Jeżeli propozycja będzie ciekawa, wtedy:
 • 2. Umowa z Energie2

 • Pomożemy Ci wypełnić umowę sprzedaży energii elektrycznej, abyś mógł jak najszybciej mniej płacić.
  Napisz na e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy.
  Dla skutecznej realizacji zmiany sprzedawcy, wszystkie pola wskazane w umowie i jej załącznikach muszą zostać czytelnie i zgodnie z prawdą wypełnione. Aby zacząć oszczędzać pieniądze z Energie2, trzeba przesłać do nas po dwie kopie wszystkich dokumentów .
 
 •  3. Formalności, które załatwimy z Ciebie

 • Nasza firma przeprowadzi cały proces zmiany sprzedawcy za Ciebie i oczywiście za darmo.
  Na podstawie udzielonego na pełnomocnictwa dokonamy wypowiedzenia umowy Twojemu dotychczasowemu sprzedawcy. Jednocześnie poinformujemy Twojego operatora systemu dystrybucyjnego, który pozostaje taki sam, że Energie2 będzie Twoim nowym sprzedawcą energii elektrycznej.
  Proces zmiany sprzedawcy uzależniony jest ok okresu wypowiedzenia dotychczasowej umowy - z naszej strony, dokładamy wszelkich starań abyście mogli zacząć oszczędzać jak najszybciej.
 • 4. Rozpoczęcie sprzedaży po niższej cenie

 • Po upływie okresu wypowiedzenia i zakończeniu procesu zmiany sprzedawcy, Energie2 będzie Twoim nowym, tańszym sprzedawcą. O zakończeniu procesu zmiany i rozpoczęciu sprzedaży zostaniesz przez nas poinformowany.

Jak widzisz realne oszczędności są w zasięgu ręki i nie wymaga to poświęcenia ani pracy ani czasu.
 • Pierwszy krok do oszczędzania

 • Więc na co czekasz? Podpisz umowę z nami!
  Wystarczy kilka minut Twojego czasu i nie musisz się już zastanawiać skąd brać oszczędności.


Kalkulacja cenowa

Jesteś zainteresowany kalkulacją cenową?
Skorzystaj z naszego formularza on-line

Nazwa firmy
NIP
Imię Nazwisko
Telefon
E-mail
Operator systemu dystrybucyjnego

ADRES

Ulica
Numer domu
Numer lokalu
Miasto
Kod pocztowy

Adres punktu poboru

   
   
Ulica
Numer domu
Numer lokalu
Miasto
Kod pocztowy
Taryfa dystrybucyjna
Zużycie w skali roku (MWh)
Ilość faz
Dodatkowe informacje
Załącz skan ostatniej faktury
Załącz inny plik