• Energie2 regularnie angażuje się w różnego typu akcje mające na celu wspieranie potrzebujących, działania realizowane w różnych formach, co wpisuje się w strategię naszej firmy. Przykładami takiej aktywności są chociażby organizowane corocznie akcje charytatywne w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej "Szansa dla dziecka" w Bytomiu. Dodatkowo w tym roku, w okresie Świąt Bożego Narodzenia przekazaliśmy nasze wsparcie dla Ośrodka Wsparcia Rodziny w Chorzowie mieszczącego się przy ulicy Siemianowickiej 58.
    Chcieliśmy pomóc potrzebującym z naszej okolicy, dlatego wybraliśmy właśnie tą placówkę, ponieważ mieści się w bliskim sąsiedztwie naszego nowo otwartego Biura Obsługi Klienta przy ulicy Bożogrobców 8 w Chorzowie  – mówi Cyril Bedlovič, Prokurent Energie2.
    W ramach środków finansowych firmy, zakupiliśmy najpotrzebniejsze środki czystości i higieny, artykuły szkolne i produkty spożywcze. Zorganizowaliśmy również zbiórkę wśród naszych pracowników, którzy bardzo chętnie przyłączyli się do akcji. Paczki przekazaliśmy 21 grudnia i mamy nadzieję, że przekazane przez nas podarunki pomogły przywołać uśmiech na twarzach podopiecznych Ośrodka.