Gaz dla gospodarstw domowych


Zaoszczędź do 8 % na cenie gazu dla domu i rodziny a oszczędności przeznacz na lepsze wakacje. Dzięki zmianie sprzedawcy gazu ziemnego na Energie2, możecie znacznie zmniejszyć swoje wydatki.

Aby móc oszczędzać jak najwięcej, przygotowaliśmy informacje, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru. Korzystaj z gazu w taki sposób aby było to jeszcze bardziej oszczędne, ekologiczne i wygodne.

 • Masz prawo do wyboru sprzedawcy paliwa gazowego. Zapewniamy stałą niską cenę bez podnoszenia opłat (jak u niektórych dominujących sprzedawców).
  Nasza oferta gwarantuje stabilne oszczędności. To jest naprawdę wygodne!

U nas zmiana sprzedawcy jest ZA DARMO i jest bardzo prosta

Przejście do Energie2 od dotychczasowego sprzedawcy gazu ziemnego jest bardzo proste. Wszelkie formalności związane ze zmianą załatwiamy całkowicie ZA DARMO. Jest to zmiana administracyjna, więc nie musisz się martwić przerwami w dostawie, odłączeniem gazu lub wymianą licznika.


3 kroki do zmiany


 

 • 1. Podpisanie umowy z Energie2

 • Wypełnij i podpisz umowę dostarczania paliwa gazowego dla gospodarstw domowych

  Dla skutecznej realizacji zmiany sprzedawcy, wszystkie pola wskazane w umowie i jej załącznikach muszą zostać czytelnie i zgodnie z prawdą wypełnione. Aby zacząć oszczędzać pieniądze z Energie2, trzeba przesłać do nas po dwie kopie wszystkich dokumentów. Podpisz je i wyślij na nasz adres korespondencyjny: Energie2 Sp. z o.o. ul. Bożogrobców 8, 41-503 Chorzów.
 
 • 2. Formalności, które załatwimy z Ciebie

 • Nasza firma przeprowadzi cały proces zmiany sprzedawcy za Ciebie i oczywiście za darmo.
  Na podstawie udzielonego na pełnomocnictwa dokonamy wypowiedzenia umowy Twojemu dotychczasowemu sprzedawcy. Jednocześnie poinformujemy Twojego operatora systemu dystrybucyjnego, który pozostaje taki sam, że Energie2 będzie Twoim nowym sprzedawcą. Proces zmiany sprzedawcy może trwać około 3 miesięcy - z naszej strony, dokładamy wszelkich starań abyście mogli zacząć oszczędzać jak najszybciej.
 
 • 3. Rozpoczęcie sprzedaży po niższej cenie

 • Po upływie okresu wypowiedzenia i zakończeniu procesu zmiany sprzedawcy jesteś klientem Energie2. Będziemy Twoim nowym, tańszym sprzedawcą. O zakończeniu procesu zmiany i rozpoczęciu sprzedaży zostaniesz przez nas poinformowany. Jak widzisz realne oszczędności są w zasięgu ręki i nie wymaga to poświęcenia ani pracy ani czasu.
 • Pierwszy krok do oszczędzania

 • Więc na co czekasz? Podpisz umowę z nami!
  Wystarczy kilka minut Twojego czasu i nie musisz się już zastanawiać skąd brać oszczędności.